محاسبه مصالح
تماس با ما
ارتباط واتس آپ

شرکت عمران تجارت در راستای سبک سازی ساختمان ها و مقاوم سازی پروژه ها در کشور عزیزمان ایران می کوشد که بهترین مصالح را از نظر کیفیت و قیمت به هم میهنان خود ارائه کند.

عمرانیه در تامین مصالح نوین ساختمانی توانسته برترین مصالح به روز را گردآوری نماید و مسیر را برای متقاضیان مصالح و سازندگان هموار سازد.

مشاورین عمرانیه در این صفحه پروژه ها احداث شده که به ما اعتماد کرده اند را برای شما به نمایش گذاشته است تا شما با نگاهی به آنها و کسب اطلاعات در این زمینه انتخاب راحت تر و مسیر راحت تر را برای رسیدن به هدف متناسب با پارامتر های موجود در ساختمان شما، انتخاب و به شما معرفی نماید.

در کنار این که مشاورین بهترین مصالح را متناسب با خواسته و روند فعالیت و پروژه به شما معرفی می کنند. توانسته ایم تیم مجربی در راستای اجرا و ساخت دیواره های ساختمان وبقیه فعالیت های ساختمانی گرد هم بیاوریم تا دغدغه ای سازندگان و مهندسین را درگیرنکرده و کار و اجرا را به تیم مجرب اجرایی عمرانیه بسپارند و مرحله مورد نظر یا مرحله نهایی ساختمان را دریافت نماید.

در کنار این خدمات ما شما می توانید با انتخاب هر یک از همکاری های ما، از پشتیبانی و همراهی تا انتهای مسیر روی تیم عمرانیه حساب کنید.

شما میتوانید بعد از ملاحظه پروژه هایی که عمرانیه را برای خود انتخاب کرده اند با مشاورین عمرانیه ارتباط برقرار کرده و بهترین و راحت ترین مسیر در ساخت و اتمام پروژه خود پیش ببرید.

پروژه مسکونی مادر – چیتگر

بلوک سیمانی استفاده شده در پروژه بزرگ مادر از بهترین مظنه های قیمتی داده شد.

لیکا پروژه ی مدرسه علمیه امام صادق(ع)

لیکا محصولی با قیمت مناسب و با تنوع ابعادی و سایزی است که محصول شرکت تک سامان هور می باشد. درواقع لیکا همان بلوک سبک سیمانی است

بلوک سیمانی پروژه آریا
پروژه آریا – شهرکرد

بلوک سبک سیمانی استاندارد بهترین گزینه انتخابی در این مجتمع بزرگ واقع در استان چهارمحال بختیاری