محاسبه مصالح
تماس با ما
ارتباط واتس آپ
پروژه آریا – شهرکرد

پروژه آریا شهرکرد

بلوک سیمانی پروژه آریا

بلوک سبک سیمانی استاندارد بهترین گزینه انتخابی در این مجتمع بزرگ واقع در استان چهارمحال بختیاری در شهرسرد سیر شهرکرد که زمستان های بسیار سردی را داراست.

عمرانیه بخاطر جو محیطی و نحوه ی سازه ساختمان پروژه آریا، بلوک سبک سیمانی استاندارد را به مهندسین مجرب این پروژه پیشنهاد داد و کارفرمایان این مجتمع سی و شش واحدی با توجه به مشاوره مشاورین عمرانیه محصولی را انتخاب کردند که در برابر سرما و رطوبت مقاومت خوبی داشته باشد و علاوه بر آن پروژه آریا را با انتخاب خودشان در برابر زلزله و بلایای دیگر محیطی و طبیعی مقاوم سازند. از دیگر نیاز هایی که کارفرمایان پروژه آریا داشتند این بود که سرعت اجرا می بایست بالا باشد و عمرانیه با معرفی این محصول و معرفی تیم اجرا مسلط به مصالح نوین ساختمانی علی الخصوص بلوک سبک سیمانی استاندارد توانست در کمترین زمان ممکن دیوار ساخته شده از بلوک سبک سیمانی و مواد لازم جهت اجرا را به کارفرمایان محترم این پروژه تحویل دهد.

عمرانیه، بهترین خرید با کیفیت بالا و بهترین قیمت و تیم اجرا متناسب با قیمت مناسب و پشتیبانی تا انتهای کار را برای شما به ارمغان می آورد.

جهت دریافت مشاوره با مشاورین عمرانیه در این صفحه اطلاعات خود را وارد فرمایید تا با شما در اولین زمان با شما تماس بگیرند.

حتماً مطالب زیر را بخوانید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.