محاسبه مصالح
تماس با ما
ارتباط واتس آپ
هبلکس پروژه قم-خیابان میرزای شیرازی

هبلکس پروژه قم

هبلکس قم خیابان میرزای شیرازی

بلوک هبلکس تولید شده از سیلیس، سیمان، آهک، پودر آلمینیوم و… تشکیل شده و با توجه به مزایای خوبی که اعم از عایق بودن در برابر حرارت، عایق بودن در برابر رطوبت، عایق بودن دربرابر سرما و عایق بودن در برابر زلزله به خاطر اجرای درست و اصولی و سرعت اجرای خوب و پایین آوردن هزینه هایی چون هزینه کارگر، هزینه نبشی و آهن و سایر هزینه های دیگر می شود و ارسال بلوک هبلکس با پالت چوبی و بسته بندی می باشد که در هنگام تخلیه می توان در طبقات تخلیه و ملات آن هم به صورت بسته بندی قابل انتقال در طبقات می باشد.

پروژه فوق از بلوک هبلکس در استان قم واقع در خیابان هنرستان خیابان میرزای شیرازی می باشد که برای دیوار های پیرامونی(دیوار خارجی) از سایز 15×24×60 استفاده کرده و برای دیوار های درونی(دیوار های داخلی) خود، سایز10×24×60 را استفاده کرده است.

بلوک هایی که این پروژه خریداری کرده به صورت بسته بندی با پالت بوده که به راحتی بر روی تریلر بارگیری و با جرثقیل بر روی طبقات تخلیه انجام شد.

این پروژه به مقدار پنج طبقه روی پارگینک ساخته شده و طبقاتی که دیوار باربر نداشته از بلوک هبلکس استفاده کرده است.

کارفرمای زبده این پروژه با تحلیل و مقایسه قیمت ها در برابر کیفیت دریافتی از بلوک ها، بهترین را انتخاب کرده و با مشاوره ی رایگان که از مشاورین مجرب عمرانیه (در مباحث خرید و اجرا و پشتیبانی) داشت توانست بهترین مصالح نوین ساختمانی متناسب با سازه ی خود را انتخاب کند و با سرعت بالا اجرا و باعث استحکام ساختمان خویش گردد و از مزایای بالای بلوک هبلکس به نحو احسن استفاده کند.

شما هم میتوانید همین الان با مشاورین عمرانیه ارتباط برقرار کنید و به صورت رایگان تمامی مراحل مقایسه برای خرید و اجرا اطلاعات دریافت کنید.

مشاورین ما هم اکنون آماده خدمت رسانی به شما بزرگواران می باشند

09901507996 – 02537728292

شرکت عمرانیه تامین کننده مصالح نوین ساختمانی

حتماً این مطالب را بخوانید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.