محاسبه مصالح
تماس با ما
ارتباط واتس آپ
پروژه مسکونی مادر – چیتگر

تأمین بلوک سیمانی پروژه مسکونی مادر در چیتگر تهران

بلوک سیمانی استفاده شده در پروژه بزرگ مادر از بهترین مظنه های قیمتی داده شد. مهندسین این پروژه بعد از رویت و مشاهده ی نمونه شرکت عمرانیه مهر تایید را بر روی نمونه بلوک عمرانیه زدند چون هم از لحاظ کیفیت و مقاومت از رتبه بالایی برخوردار بود و هم از قیمت بلوک سیمانی در بین بلوک های سیمانی هم رده اش نازل ترین قیمت را دارا بود.

این نشان دهنده ی این است که مشاوران و کارشناسان عمرانیه در راستای بهترین خدمت از جوانب مالی و کیفیتی و حمایت های همه جانبه از قبل و بعد اجرا خود را ثابت کردند و می کوشند تا بهترین ها را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.

پروژه ی مسکونی مادر در زمینی به مساحت 2100 می باشد و متشکل از سه ساختمان به تعداد طبقات ده طبقه روی پارکینگ می باشدکه در هر طبقه دو واحد با دو اتاق داخلی می باشد. دراین پروژه برای دیوار های خارجی خود از سایز 20×15×50 دو جداره استفاده و برای دیوار های داخلی سایز 20×10×40 استفاده کردند.

از مزایای بلوک سبک سیمانی استاندارد می توان عایق بودن در برابر صوت و حرارت و عایق بودن در برابر زلزله بخاطر مسلح سازی که توسط میلگرد انجام می شود. سرعت کار بالا و شناخت نیرو های کار به علت همگانی بودن این محصول و از طرفی عایق رطوبت می باشد و جذب آب بلوک مقدار کمی می باشد.

تمامی این مزایا که در بالا گفته شد نشان از کیفیت مطلوب این بلوک دارد و برای این همه کیفیت، قیمت بلوک مناسب جهت خرید به این پروژه معرفی گردید و اجرا شد.

کارشناسان و مشاوران شرکت عمرانیه می کوشند برای شما عزیزان بهترین کیفیت و قیمت جهت خرید و اجرا به ارمغان بیاورند. عمرانیه می کوشد مصالح نوین ساختمانی در راستای سرعت اجرا و سبک سازی ساختمان و طبق استاندارد های ساختمانی به شما معرفی و با خدمات پس از فروش تا انتهای مسیر در کنار شما باشد.

مطالب زیر را حتماً بخوانید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.