محاسبه مصالح
تماس با ما
ارتباط واتس آپ
شرکت آذر سهند

شرکت آذرسهند

شرکت آذرسهند در سال 1376 با نام انبوه سازان آذرسهند توسط گروهی 8 نفره از دانشجویان جوان به عنوان دفتر پیمانکاری آغاز به فعالیت نموده است و در حال حاضر کف پوش ها و بلوک های سبک سیمانی را تولید می کند.

این شرکت بخش خصوصی می باشد و بلوک های سبک بتنی ساده و پلی استایرندار با دستگاه های مدرن و تجهیزات اتوماتیک پیشرفته را تولید می کند.

شرکت آذرسهند، یکی از اعضاء فعال انجمن صنفی مصالح سبک(بلوک سبک سیمانی و …) می باشد و تمامی محصولات تولیدی دارای گواهی استاندارد و دیگر گواهینامه های فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بوده و از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات بتنی در ایران،و با تولید بلوک های سبک سیمانی دیواری از نوع معدنی به نام پومیس، بلوک­های پلی­استایرن­دار، جدول، کفپوش های بتنی و ملات خشک آماده جهت مصارف چیدمان و بنایی، با تلاش و پشتکارخود با افتخار محصولات خود را به تمام نقاط ایران و کشورهای همجوار صادر نموده است.
شرکت آذرسهند افتخار این را دارد که در کنار کارکنان سخت کوش و دلسوز این شرکت توانسته در راه موفقیت و خدمت به هم میهنان عزیز گام های بلندی بردارد.

ظرفیت تولید روزانه بلوک های ASG با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با ماشین آلات تمام اتوماتیک شرکت ERMAK ترکیه (تحت لیسانس شرکت zenit آلمان) و پرس 180 و 400 تن هیدرولیکی و سیستم کیورینگ استاندارد (اتوکلاوی) تولید می گردند. ظرفیت تولید اسمی بلوک سبک سیمانی  این کارخانه 132.000 قالب بلوک در هر روز است.

همانطور که در قبل اشاره شد این کارخانه که تولید کننده بلوک سبک سیمانی می باشد در غرب کشور فعالیت می کند و یکی از تامین کنندگان شرکت عمرانیه است. بخاطر کیفیت و نوع جنس توانسته همکاری خوبی با شرکت عمرانیه در عرصه صادرات به کشور های همسایه ایران داشته باشد و در بازار داخلی هم بیشترین فعالیت در راستای اهداف دارد.

بلوک سیمانی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.