محاسبه مصالح
تماس با ما
ارتباط واتس آپ
شرکت تک سامان هور

شرکت تک سامان هور

لوگو شرکت تک سامان هور
کارخانه بلوک سبک سیمانی استاندارد

گروه تک سامان هور تولید کننده بلوک سبک سیمانی در سال1385 به عنوان یک شرکت بازرگانی در زمینه پخش مصالح تیغه چینی و بلوک های سبک بتنی شروع به فعالیت کرد.

چندی بعد با بالا رفتن تقاضا در بازار تحولی شگرف در سیستم شرکتی خود ایجاد کرد و شرکت خود را به سمت و سوی تولید بلوک سبک سیمانی سوق داد و با به کارگیری امکاناتش خود را وارد عرصه ی تولید کرد.

گروه تولید کننده ی تک سامان هور با توجه به نزدیک بودن معادن پوکه به محل تولید و مرکزیت قرار گرفتن این شرکت، کارخانه ی خود را در شهرک صنعتی زاویه  واقع در کیلومتر 85 جاده قدیم تهران – ساوه احداث کرد و با بکارگیری از دانش و تجربه ی کارشناسان و متخصصان خود، توانست فاز اول کارخانه که تولید قطعات بتنی بود در خردادماه 1390 به بهره برداری برساند و فاز بعدی را با قدرت و سرعت بیشتری برای بهره برداری گام محکمی برداشتند و در حال حاضر شرکت با دارا بودن دو خط ثابت تمام اتوماتیک دارای توان تولید سالانه 8 میلیون قطعه بلوک از انواع مختلف می باشد.

شرکت تک سامان هور برای تولید بلوک سبک سیمانی استاندارد مجهز به بهترین و برترین آزمایشگاه کنترل کیفیت در سطح خاورمیانه می باشد. مواد اولیه و محصول تولیدی خود را تحت نظارت آزمایشگاه مجهز خود قرار داده و از بابت کیفیت و درجه یک بودن محصول اطمینان لازم را به مشتری خود ارائه می کند

شرکت تک سامان هور برای تولید خود دارای گواهینامه های زیر می باشد:

1. گواهینامه فنی محصول از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن در سال1391 (تمدید نوبت هفتم)

2. نشان استاندارد ملی ایران از سال 1391 تا کنون (تمدید نوبت هفتم)

3. عضو انجمن بتن ایران

4. از موسسین و عضو فعال انجمن صنفی تولید کنندگان محصولات سبک ساختمانی

خانه راحت است
بلوک سبک سیمانی تک سامان هور سه جداره
بلوک سبک سیمانی تک سامان هور دو جداره
بلوک سبک سیمانی تک سامان هور دوجداره ته بسته
بلوک سبک سیمانی تک سامان هور دوجداره اکو

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.